PADMA s.r.o. 

 

Naše firma Vám může nabídnout své služby v oboru informačních technologií.

V oboru působíme již od roku 1994 a za tu dobu se můžeme pochlubit celou řadou řešení pro naše zákazníky. 

Vždy se snažíme o individuální přístup k našim zákazníků s ohledem na efektivnost vynaložených prostředků, bezpečnost dat, spolehlivost a stabilitu námi dodávaných a spravovaných řešení. Nabízíme partnerskou spolupráci s aktivním přístupem k řešení problémů a jako partner renomovaných firem v oboru informačních technologií i kvalitní produkty s plnou technickou podporou, širokou nabídkou služeb a servisem Vaší techniky.

Zaměřujeme se na prevenci řešení problémů, proto se vždy snažíme nabízet zákazníků kvalitní řešení s cílem předejít problémům a vyhnout se rizikům vyplývajících ze ztráty dat, neautorizovanému přístupu k datům, zabezpečení Vaší techniky a počítačových sítí.

Dohled a správu Vašich počítačových sítí provádíme i na dálku a tak Vám může rychle vyhovět při řešení Vašich problémů. V případě, že by výpadek informačních technologií znamenal významnou ztrátu, nabízíme Vám možnost uzavření servisní smlouvy, která Vám zaručí rychlejší dobu odezvy a prioritu při řešení Vašich problémů. Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás prosím vyplněním Vašeho požadavku v dotazníku

Naše služby jsou zaměřeny na malé a střední firmy, instituce, školy i soukromé osoby, všechny, kdo chtějí profesionálně spravovat svá data a techniku.

 


 

Některé naše certifikace:

 

 

 

Jsme dlouholetým partnerem firmy Hewlett-Packard a Microsoft:
 

HPPP 2010

 MS SBS Partner